اخبار

معرفی و آموزش جامع حرفه های Wrath Classic

فروشگاه وارکرفت 98

دو طبقه بندی در حرفه ها وجود دارد: حرفه های اولیه و ثانویه

برای مطالعه کامل آموزش ها، با کلیک روی هر حرفه به تاپیک مربوط به آن منتقل میشوید


حرفه های اولیه

حرفه های اولیه به دو حرفه برای هر کاراکتر محدود می‌شوند، اگرچه میتوانید هیچ حرفه ای را انتخاب نکنید. شما می توانید یک حرفه اصلی را به منظور آزاد کردن یک حرفه و یادگیری چیزهای جدید حذف کنید، اما برای همیشه تمام دانش و تجربه کسب شده در آن حرفه را از دست خواهید داد. اگر بعداً دوباره آن را یاد بگیرید، باید از ابتدا شروع کنید.


گیاه شناسی ( Herbalism )

دسته بندی حرفه : گردآوری

گیاهانی را که در سرتاسر جهان و از بدنه ی برخی از بوته ها یافت می شود، برداشت کنید. شما می توانید گیاهان نزدیک را در نقشه کوچک شناسایی کنید.

معدن کاری ( Mining )

دسته بندی : گردآوری

سنگ معدن، سنگ ها و جواهرات خام را از رگه ها یا رسوبات بیرون زده استخراج کنید. همچنین به شما زیر حرفه ذوب کاری را می آموزد که امکان استفاده از آهنگری برای ذوب سنگ معدن را به میله های فلزی فراهم می کند. شما می توانید ذخایر سنگ معدن اطراف را در نقشه کوچک شناسایی کنید.

پوست کنی ( Skinning )

دسته بندی : گردآوری

پوست اجساد برخی از موجودات را به دلیل پوست، چرم و فلس های آنها بکنید.

کیمیاگری ( Alchemy )

دسته بندی : تولید

معجون ها، اکسیرها، فلاسک ها، روغن ها و سایر مواد کیمیائی را با استفاده از گیاهان و سایر معرف ها در ویال ها مخلوط کنید. ترکیبات شما می تواند سلامتی و مانا را بازیابی کند، ویژگی ها را افزایش دهد یا هر تعداد دیگر از اثرات مفید (یا نه چندان مفید) را ارائه دهد. کیمیاگران سطح بالا همچنین می توانند اسانس ها و فلزات را به اسانس ها و فلزات دیگر تبدیل کنند. کیمیاگران می‌توانند به عنوان استاد معجون ها، استاد اکسیرها یا استاد دگرگونی تخصص داشته باشند.

آهنگری ( Blacksmithing )

دسته بندی : تولید

آهنگرها میتوانند سلاح های Melee مختلف، زره های اهنی و فولادین، و سایر کالاهای تجاری مفید مانند کلیدهای اسکلتی، میخ های سپر و زنجیر سلاح برای جلوگیری از خلع سلاح بسازند. آهنگرها همچنین می توانند سنگ های مختلفی بسازند تا به طور موقت به میزان دمیج سلاح ها کمک کنند.

افسونگری ( Enchanting )

دسته بندی : خدمات، تولید

با استفاده از گرد و غبار، اسانس ها و خرده های به دست آمده با افسون زدایی(تجزیه) اقلام جادویی که دیگر مفید نیستند، همه اقلام قابل تجهیز را با خواص جادویی و پیشرفت ها آغشته کنید. جادوگران همچنین می‌توانند چند عصای سطح پایین و همچنین روغن هایی بسازند که می توان آن ها را روی سلاح ها به کار برد که یک افزایش جادویی موقتی ایجاد می‌کند.

مهندسی ( Engineering )

دسته بندی : تولید

با استفاده از فلز، مواد معدنی و سنگ، طیف وسیعی از دستگاه های مکانیکی را مهندسی کنید – از جمله ترینکت، تفنگ، عینک، مواد منفجره و حیوانات خانگی مکانیکی. از آنجایی که اکثر محصولات مهندسی فقط می توانند توسط مهندسان ماهر استفاده شوند، به اندازه سایر حرفه ها سودآور نیست. با این حال، اغلب به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین ها در نظر گرفته می شود، و میتواند توانایی های متعدد غیر متعارف و مفید موقعیتی را برای طرفداران خود فراهم می کند. مهندسان می توانند به عنوان مهندسان Goblin یا Gnomish تخصص داشته باشند.

کتیبه نویسی ( Inscription )

دسته بندی : خدمات، تولید

حروف هایی را درج کنید که طلسم ها و توانایی های موجود را برای همه کلاس ها تغییر می‌دهد، علاوه بر طومارهای مختلف، چوب‌ها، کارت های بازی و آیتم های غیرقابل دستیابی. یک کاتب همچنین می‌تواند برای ذخیره سازی طلسم‌های یک افسونگر و طومارهایی که فقط برای کاتبان استفاده می شوند، پوشش هایی ایجاد کند که برای تله پورت به سراسر جهان (البته کمی به طور تصادفی) استفاده می‌شوند. همچنین توانایی [له کردن] را به شما می آموزد که گیاهان را به رنگدانه های مختلف خرد می کند که به نوبه خود برای جوهر کاتبی استفاده می شود.

جواهرسازی ( Jewelcrafting )

دسته بندی : تولید

نگین های قدرتمندی را که می توان آن ها را در زره ها و اسلحه ها قرار داد تا ویژگی های آن ها را افزایش داده و یا به شکل حلقه ها، گردن بندها، زیورآلات و سرپوش های جواهرسازی شده، برش دهید و صیقل دهید. همچنین توانایی [پیش جویی] را به شما می‌آموزد، که سنگ معدن های خام را غربال می کند تا جواهرات گرانبهای مورد نیاز برای کار شما را کشف کند.

چرم کاری ( Leatherworking )

دسته بندی : تولید

با چرم و پوست کار کنید و در کالاهایی مانند زره های چرم و فلزی، کیت های زره ​​پوش و تعدادی شنل تولید کنید. چرم کاران همچنین می‌توانند تعدادی اقلام کاربردی از جمله کیف های حرفه‌ای بزرگ، طبل های افزایش دهنده توانایی و محصولات سواری را برای افزایش سرعت نصب می شوند، تولید کنند.

خیاطی ( Tailoring )

دسته بندی : تولید

با استفاده از رنگ، نخ و پارچه ای که در طول سفر از دشمنان انسان نما جمع آوری شده است، زره های پارچه ای و انواع کیف ها را بدوزید. خیاط ها همچنین می‌توانند تورهایی را برای آهسته کردن دشمنان، فرش های پرنده قابل سوار شدن، و نخ های جادویی بسازند که به وسایلی که به آن‌ها دوخته می‌شوند قدرت می‌بخشد.


حرفه های ثانویه

حرفه های ثانویه را هر شخصیتی بدون توجه به انتخاب حرفه های اصلی می تواند یاد بگیرد و می تواند تعدادی مزایا، منابع و فعالیت های جانبی را برای بازیکن فراهم کند. برخلاف حرفه های اولیه، حرفه های ثانویه را نمی توان فراموش کرد: از آنجایی که محدودیتی برای تعداد انها در یک زمان وجود ندارد، صرفاً هیچ فایده ای وجود ندارد که بخواهیم آنها را کنار بگذاریم.


آشپزی ( Cooking )

دسته بندی : تولید

مواد تشکیل دهنده را در یک غذای خوشمزه ترکیب کنید که می تواند سلامتی و مانا را بازیابی کند و باف های موقتی ایجاد کند. این باف ها می توانند بیشتر ویژگی ها را افزایش دهند، و برخی از آنها توانایی های غیرعادی غیرفعالی را به شما می‌دهند. همچنین به شما توانایی ایجاد کمپ آتش را می آموزد که معمولاً برای پخت و پز مورد نیاز است.

ماهیگیری ( Fishing )

دسته بندی : گردآوری

ماهی از دریاچه ها، رودخانه ها، اقیانوس ها و موارد دیگر با استفاده از [قلاب ماهیگیری] بدست می آید. اقلامی که ماهیگیری می کنید می توانند هر چیزی باشند، از آشغال های خاکستری گرفته تا گنج های با ارزش و حتی مانت های سواری!

کمک های اولیه ( First Aid )

دسته بندی : خدمات، تولید

میتوانید باندهای پارچه ای و پادزهر های ضد سم ببافید و بمالید. یک حرفه ضروری برای همه کلاس هایی که قادر به درمان خود با جادو نیستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *