اخبار

ادغام رلم ها در The Burning Crusade Classic

فروشگاه وارکرفت 98

بلیزارد در پست آبی که در مورد رلم(Realm)های Burning Crusade Classic منتشر کرد گفت که در ریست هفتگی، این رلم ها ادغام می شوند!

در انجمن رسمی WoW، شورای انجمن و توسعه دهندگان بلیزارد در مورد ادغام سرورهایی که به زودی برای Burning Crusade و Wrath of the Lich King Classic عرضه می شوند، صحبت کردند. مهم ترین یافته ها را در این گزارش برای شما خلاصه کرده ایم.
با توجه به شروع آتی WoW: Wrath of the Lich King Classic، مسئولین بلیزارد نه تنها می‌خواهند که سرورهای جدیدی(Fresh Realm) ارائه کنند، جایی که هر علاقه‌مندی می‌تواند از ابتدا شروع کند و با هم یک جامعه جدید بسازند، بلکه میخواهند تعداد زیادی از سرورهای موجود را که تعداد پلیر فعال اندکی دارند را ادغام کنند.

پست آبی بلیزارد

برای حفظ تعادل جمعیت رلم های Classic Burning Crusade، ما به طور مرتب جمعیت‌های رلم ها را بررسی کرده‌ایم و انتقال کاراکتر رایگان از رلم هایی که جمعیت آنها کاهش یافته‌ است را ارائه کردیم. علاوه بر این، ما تصمیم گرفته‌ایم برخی از رلم های Classic Burning Crusade را حذف کنیم و بازیکنان باقی‌مانده آن‌ها را در رلم های دیگری که دارای جمعیت بالاتری هستند، ادغام کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید: کاراکترهایی که به طور خودکار در طول این ادغام رلم ها منتقل می‌شوند، ممکن است تا دو هفته بعد از آن در دسترس نباشند.

ادغام رلم ها در حال انجام است و کاراکترهای باقی مانده در رلم های زیر در حال جابجایی هستند:

فروشگاه وارکرافت 98

فروشگاه اینترنتی و آنلاین وارکرافت 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *