اخبار

مانت دلوکس احتمالی در لیچ کینگ کلاسیک

فروشگاه وارکرفت 98

در Wrath Classic Beta Build 45189، یک آیتم جدید به نام Kalu’ak Whalebone Glider اضافه و رمزگذاری شده است. یک داستان مشابه برای Shadowlands Patch 9.2.5، جایی که آیتم دیگری اضافه شده و رمزگذاری شده است، صدق می کند. آیا این می تواند مانت نسخه Deluxe برای Wrath of the Lich King Classic باشد؟ شبیه به مانت Reawakened Phase-Hunter از Dark Portal Pass؟

Wrath Classic Beta Build 45189

آیتمی که در Wrath of the Lich King اصلی وجود نداشت، Kalu’ak Whalebone Glider یک آیتم رمزگذاری شده است که در Build 45189 در Wrath Classic Beta اضافه شده است. مدل و نماد این مورد، مشابه Mount Phase-Hunter رمزگذاری شده است.

بنابراین، یک آیتم رمزگذاری شده جدید اضافه شده است و اگر به نحوه استفاده از Phase-Hunter برای Burning Crusade Dark Portal Pass نگاه کنیم، می توان فرض کرد که مدلی با وضوح بالاتر برای Retail World of Warcraft وجود خواهد داشت.

داده های رمزگذاری شده پچ 9.2.5

پچ 9.2.5 نیز مانند ساخت Wrath Classic Beta، یک مدل رمزگذاری شده را در پایگاه داده گنجانده است. با وجود اینکه مورد رمزگذاری شده بود، Wowhead توانست این مدل را استخراج کند، که در زیر قابل مشاهده است.

مسیر پرواز Tuskarr در Dragonflight Alpha

در نهایت، همین مدل در مسیر پرواز Tuskarr در Dragonflight Alpha استفاده می شود که توسط Haughtychicken به اشتراک گذاشته شده است.

نسخه Deluxe برای Wrath Classic چه زمانی منتشر می شود؟

بر اساس این پست خبری بلیزارد، بازیکنان باید انتظار داشته باشند که Level 70 Boost قبل از راه اندازی Wrath of the Lich King Classic در دسترس باشد. علاوه بر این، فروشگاه Battle.net نسخه قبلی Burning Crusade Classic Deluxe Edition را امروز، 8 شهریور، از فروشگاه حذف خواهد کرد. و Pre-Patch پس از تعمیر و نگهداری رلم(ریست هفتگی)، فردا فعال خواهد شد.

در توییت بالا از برایان بیرمنگام، تأیید شده است که بوست لول 70 باید در کنار بروزرسانی Patch 3.4.0 (که همان چیزی است که Pre-Patch روی آن خواهد بود) منتشر شود.

Wrath of the Lich King Classic در 27 سپتامبر 2022 راه اندازی می شود و اگر به بازی Wrath of the Lich King Classic علاقه دارید، Pre-Patch و Fresh Start Realms از فردا آغاز می شود، بنابراین اکنون بهترین زمان برای شروع بازی است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *