اخبار

جلوگیری از Melee Weave برای هانترها در Wrath Classic

فروشگاه وارکرفت 98

بلیزارد یک پست آبی را به اشتراک گذاشته و توضیح می‌دهد که در Wrath of the Lich King Classic بتا از Melee Weave هانترها جلوگیری می شود(هانترها برای DPS بیشتر بین Auto Shotهای خود به باس نزدیک میشدند و Melee Attack استفاده میکردند) و تایید شده است که این یک باگ نیست. بلیزارد حتی هدف از این تغییر را از گزارش جولای ۲۰۰۸ که توسعه دهندگان بازی ارائه دادند، تایید می کند.

پست آبی بلیزارد

بلیزارد در جواب به پاسخ به یکی از بازیکنان در انجمن گفت:
سلام، ما میخواستیم این موضوع را پیگیری کنیم و آن را پین کنیم. تایید می کنیم که این یک باگ نیست. بلکه عملکرد فعلی و تعاملات بین Auto Shot و Melee Attack اینگونه در نظر گرفته شده است و به درستی با نسخه لیچ کینگ ۳.۳.۵ مطابقت دارد.

عملکردی که قبلا برای هانتر در نسخه لیچ کینگ تعیین شده

انجام یک Melee Attack تایمر بازنشانی Ranged Attack(ranged swing timer) شمارا ریست می کند.

انجام یک Auto Shot تایمر بازنشانی Melee Attack(Melee swing timer) شمارا ریست می کند.

Arcane Shot و سایر Abilityهای دیگر تحت تاثیر قرار نمی گیرند. انجام Arcane Shot بدون انجام Auto Shot تایمر بازنشانی Melee Attack(Melee swing timer) شمارا ریست نمی‌کند.

این نیز یکی از آن موقعیت هایی است که ما حتی مجبور نیستیم به اجبار در رابطه با آن تصمیم بگیریم. زیرا همه این بحث ها مستقیما برمی‌گردد به جولای 2008 که در یک وظیفه(Task) در آرشیو وظایف یکی از طراحان ذکر شده بود و به طور خاص، هدف آن پایان دادن به این تداخل بود.

با تشکر از همه برای بحث و گزارش در این مورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *